Pytania i odpowiedzi

Czy stosowana w koszulce wkładka nie powoduje, że jest przez to zbyt gorąco?

Wkładki stosowane w koszulkach TERENT mogą sprawiać takie wrażenie. Jednak ich konstrukcja i sposób uszycia zapewnia bardzo dobre odprowadzanie ciepła. Dzięki temu osoba, która nosi ją na sobie, nawet jeśli ma założoną koszulę i marynarkę, nie odczuwa dyskomfortu ani nie jest jej bardziej gorąco.

 

Wybieram się na wesele, czy koszulka wytrzyma długość całej imprezy?

Zastosowana w koszulce wkładka, ze względu na odpowiednią grubość oraz konstrukcję gwarantuje, że żadne ślady potu nie pojawią się na ubraniu. Podczas jej noszenia, dość powszechny jest widok, że użytkownik na twarzy jest mokry, a koszula pod pachami pozostaje sucha. Są to opinie jakie dostajemy od naszych klientów, jednak mimo to, zachęcamy do samodzielnego przetestowania.

 

Czy będzie dostępna wersja dla kobiet?

Jesteśmy już po etapie zbierania opinii oraz recenzji, pośród nich pojawiało się wiele zapytań na temat wersji dla Pań, dlatego jak najbardziej mamy to uwzględnione w planach na nadchodzące partie. Z tego miejsca możemy zapewnić, że koszulki dla kobiet będą wykonane w kolorze cielistym. W momencie wejścia do naszej oferty damskiej wersji koszulki, zostaną przesłane stosowne informacje.

 

Czy koszulka ma inne zastosowanie niż pod koszulę?

Tak. Z opinii jakie uzyskujemy wiemy, że równie dobrze co pod koszulę to nadają się pod mundur, kurtkę motocyklową, ubrania StreetWear’owe oraz generalnie wszędzie tam, gdzie chcemy chronić ubranie przed śladami i działaniem potu.

 

W jaki sposób należy prać koszulkę?

  • Koszulkę pierzemy w 40 stopniach.
  • Nie pierzemy jej chemicznie (czyli na sucho np. w pralniach).
  • Nie suszymy w suszarce.
  • Prasujemy ustawiając moc żelazka na 1 kropkę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium